דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
טופס 106
טופס 106

טופס 106 הוא טופס המרכז את כל התשלומים וההפקדות הסוציאליות שבוצעו במהלך שנת המס, מינואר עד דצמבר, בגין עבודתכם. 

במערכת תלוש שכר המוצגת בדף זה ניתן להפיק, לאחר הזדהות, עותק מטופס 106 מהשנה האחרונה וגם משנים קודמות עד לשנת 2010. 

לתשומת ליבכם, הטופס שבמערכת אינו הטופס המקורי. הטופס המקורי נשלח אליכם על ידי משרד החינוך באמצעות דואר ישראל במהלך חודש מרץ. לקבלת טופס נאמן למקור במידת הצורך, ניתן לפתוח פנייה מקוונת מדף זה או לפנות לגזברות המחוז.

הנתונים שלי

​לצפייה בטופסי 106 שהופקו עד דצמבר 2009 ​פנו למוקד מחוזי באמצעות פתיחת פנייה מקוונת / בטלפון

לצפייה בטופסי 106 שהופקו מינואר 2010>
קישורים
טפסים
שאלות ותשובות
טופס 106 הוא טופס המרכז את כל התשלומים וההפקדות הסוציאליות שבוצעו במהלך שנת המס, מינואר עד דצמבר, בגין עבודתו של עובד ההוראה.

יש להזדהות בדף זה באמצעות שם משתמש וסיסמה וללחוץ על "לצפייה בטופסי 106 שהופקו מינואר 2010". ייפתח דף הבית של מערכת תלוש שכר. כעת יש ללחוץ על "טופס 106". ניתן לצפות בנתונים המבוקשים ולשמור את הטפסים הרצויים. לצורך קבלת הטופס המקורי יש לפנות למוקד המחוזי הרלוונטי.

הטופס נשלח עד סוף חודש מרץ עבור השנה הקודמת.
מומלץ לשמור את הטופס לתקופה של שבע שנים לפחות.
ניתן להיכנס למערכת באמצעות הזדהות ולהפיק טופסי 106 משנת 2010.
במרבית המקרים הצהרת הון מקבילה לטופס 106 של אותו מורה באותה שנה. טופס 106 מכיל את כל נתוני השכר, כולל הכנסות והוצאות. ניתן לצפות בטופס 106 או להפיקו במערכת שבדף זה. אם אתה מעוניין בהצהרת הון לצורך תביעות משפטיות, פנה לחשבות המחוז לצורך הפקת הדוח.
פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי