דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
נתוני הסמכה ותעודות
הסמכה ותעודות

חשוב לוודא שהתעודות והרישיון שלכם ​מעודכנים במערכות משרד החינוך. בדף זה תוכלו לצפות ברישיון ההוראה שלכם וב​תעודות המעודכנות במערכות המשרד. אם התעודות אינן מעודכנות - דאגו לעדכנן. לצורך עדכון התעודות סרקו את התעודה או את אישור הזכאות ואת גיליון הציונים וצרפו אותם לפנייה מקוונת שתפתחו מדף זה.

לתשומת ליבכם, המסמכים מחויבים בחתימת נאמן למקור של מנהל בית הספר או בהצגת המקור במחוז שבו אתם מועסקים. התעודות יעודכנו במערכות המשרד על פי תאריך סיום החובות המופיע באישור. אם תאריך הזכאות הוא לאחר ה-2 באותו חודש, הזכאות תהיה לחודש העוקב.

הנתונים שלי
קישורים
טפסים
שאלות ותשובות

על עובד ההוראה מוטלת האחריות לעדכן את תחום כוח אדם בהוראה בדבר תעודות ההשכלה שלו לאחר סיום לימודיו. להלן תהליך העדכון:

יש לשלוח את התעודה או את אישור הזכאות ואת גיליון הציונים באמצעות פתיחת פנייה מקוונת, במייל או בפקס לכוח אדם בהוראה במחוז. המסמכים מחויבים בחתימת נאמן למקור של מנהל בית הספר או בהצגת המקור במחוז שבו מועסק עובד ההוראה.

התעודות יעודכנו במערכות משרד החינוך על פי תאריך סיום החובות המופיע באישור. יודגש כי אם תאריך הזכאות הוא לאחר ה-2 באותו חודש, הזכאות תהיה לחודש העוקב.

יש לשלוח אישור זכאות וגיליון ציונים כהעתק נאמן למקור לכוח אדם בהוראה במחוז שבו מועסק עובד ההוראה.
פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי