דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
הוראה ולמידה מתוקשבת
כניסה לאתרי Moodle

מטרתנו היא לעודד אתכם המורים לשלב באופן מושכל תוכן וספרים דיגיטליים, סביבות ענן וכלים דיגיטליים בתהליכי הוראה, למידה והערכה (הל"ה). כדי שנוכל להתאים את הלמידה לתלמידים ולתקופה, אנו מציעים לכם להצטרף לקורסים ולהכשרות, כך שתיחשפו לעולם הלמידה הדיגיטלית ותקבלו כלים ומודלים ללמידה מיטבית מרחוק. 

מחפשים ללמוד איך ללמד מרחוק? 

פיתחנו במיוחד עבורכם סדרה של קורסים קצרים וממוקדים בנושא למידה מרחוק. רוצים לדעת מה ההבדל בין שיעור סינכרוני לשיעור א-סינכרוני? איך בונים שבוע למידה משולב? איך יוצרים מוטיבציה ללמידה מרחוק? כל זאת ועוד בסדרת קורסים שפותחה על ידי מנהל תקשוב, חטיבת הטמעת טכנולוגיות בשיתוף עם אגפי הגיל ומנהל עובדי הוראה. אפשר ללמוד את הקורסים במתכונת של למידה עצמית, בחינם, מכל מקום ובכל זמן. הקורסים הם ללא קבלת גמול. רוצים להצטרף?

>>> לפרטים נוספים על הקורסים

פיתוח מקצועי לחדרי מורים - למידה בהתאמה

למידה בהתאמה היא השתלמות מוסדית שמטרתה לטפח את היכולת של המורים לשלב באופן מושכל תוכן וכלים דיגיטליים כדי לשפר את תהליכי ההוראה וההערכה בסביבות למידה משתנות ולקדם את יכולתם להתנסות בפרקטיקות הוראה מגוונות ולחקור אותן תוך כדי יישומן בשדה החינוכי. אנו מציעים לכם המורים להביא לידיעת מנהל/ת בית הספר את האפשרות לבחור בהשתלמות שלנו. רוצים לשמוע עוד? 

>>> לדף למידה בהתאמה

קישורים
טפסים
פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי