דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
קטלוג קורסים ארצי

קטלוג קורסים ארצי​קטלוג הקורסים הארצי מספק תמונת רוחב למגוון העשיר של תהליכי הפיתוח המקצועי לשנת הלימודים הנוכחית, והוא הוקם במטרה לתת מידע מיטבי לעובד ההוראה.

הקטלוג מרכז עבורכם את כלל הקורסים המתקיימים בשנת הלימודים תשע"ח ברוב מרכזי הפסג"ה (54 מ-59 הקיימים) וכן קורסים מקוונים של מטח ואלנט, כדי שתוכלו להתרשם ממבחר הקורסים וההשתלמויות המתאימים לכם אישית. 

כל הקורסים המתקיימים מתפרסמים גם באתרים הרגילים של מרכזי הפסג"ה ובאתרים של המוסדות האקדמיים ושל הגופים המבצעים האחרים.

לתשומת לבכם, בקטלוג הקורסים תוכלו לראות את הקורסים מטעם מרכזי הפסג"ה, את הקורסים המקוונים ואת הגופים המבצעים את הקורסים לשנת הלימודים תשע"ח. רשימת הקורסים מתעדכנת כל הזמן.

לרשימת מרכזי פסג"ה לחצו כאן.

לרשימת הגופים המלאה לחצו כאן.  

   ​זמנית לא ניתן לצפות בקטלוג הקורסים.

שאלות ותשובות

המערכת מיועדת גם להגשת מועמדות על ידי גננות ומציגה את המשרות הפנויות בגני ילדים שפרסמו המפקחים על הגנים.

​הקטלוג נבנה במטרה לתת לעובד ההוראה מידע מרוכז על כל הקורסים לפיתוח מקצועי במרכזי הפסג"ה המתקיימים בשנת הלימודים הנוכחית.

אינך מצליח לאתר משרות בחתך המבוקש כי עדיין לא קיימות משרות פנויות בחתך המבוקש. המערכת מתעדכנת באופן שוטף, כך שברגע שיוצעו משרות כאלה, ניתן יהיה לאתרן.​

​אין הבדל. השתלמות = קורס = הליך פיתוח מקצועי.

​המערכת מיועדת לפרסום משרות ומועמדים בכל המחוזות. סרגל החיפוש מתעדכן בהתאם למשרות הפנויות המדווחות במערכת על ידי מנהלי בתי הספר. ברגע שתפורסם משרה במחוז המבוקש, גם בסרגל תופיע האפשרות לסנן את המחוז.​

​הקטלוג מכיל מידע מ-54 מרכזי פסג"ה מתוך 59 וכן קורסים מקוונים של מטח ואלנט. הוא אינו מכיל קורסים המתקיימים במכללות או באוניברסיטאות. כדי לצפות בקורסים המתקיימים במרכזי פסג"ה אריאל, מעלה אדומים, מצפה רמון וערד יש להיכנס לאתרים שלהם:

מרכז פסג"ה אריאל

מרכז פסג"ה מעלה אדומים

מרכז פסג"ה מצפה רמון

מרכז פסג"ה ערד

מרכז פסג''ה בני ברק

​המערכת מיועדת לפרסום משרות ומועמדים בכל המקצועות. הסרגל מתעדכן בהתאם להיצע המתפרסם. ברגע שתפורסם משרה במקצוע המבוקש, גם בסרגל תופיע האפשרות לסנן את מקצוע זה.​

​בכל קורס המפורסם בקטלוג יש קישור להרשמה. ההרשמה מתבצעת מול מרכזי הפסג"ה.

​הכניסה לעובדי הוראה לצורך הגשת מועמדות מתאפשרת באמצעות סיסמה ראשונית הניתנת לבחירה. לאחר הזנת הסיסמה הראשונית, יישלח לדוא"ל שלך שציינת בתהליך הרישום קישור שתצטרך לאשר. הסיסמה תשרת אותך לצורך כניסה למערכת בפעמים הבאות.​

קורסים בית ספריים (מוסדיים) יוצגו לך רק לאחר ביצוע הזדהות בפורטל עובדי הוראה, ורק אם אתה משויך ברישומי כוח האדם למוסד שבו מתקיים הקורס.