דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
תלוש שכר - עובדי מדינה
תלוש שכר - עובד מדינה

בדף זה מוצגת מערכת תלוש שכר, המיועדת לעובדי הוראה בחינוך הרשמי. המערכת מציגה את התלוש באמצעות הזדהות אישית. באפשרותכם לראות את תלוש השכר עוד לפני שהגיע אליכם בדואר, לצפות בנתוני ההעסקה ובפירוט ההפרשים ולתחקר את ה​תלוש לעומק. כמו כן תמצאו מידע כללי על תלוש השכר.

תלוש שכר - מידע כללי

תלוש השכר מכיל את ריכוז רכיבי השכר – התשלומים וההפרשים המחושבים לעובד הוראה ומרכיבים את שכרו החודשי. התלוש מופק מידי חודש בחודשו לעובד הוראה המועסק במשרד החינוך. להלן הסבר על הרכיבים העיקריים בתלוש השכר.

פיצול - במערכת משרד החינוך כל סוג של שעה שבועית המבוצעת בכיתה מקבל קוד מיוחד המוגדר כפיצול. קוד הפיצול מכיל הגדרות לצורך חישוב שכר, בקרה ועוד.

שעות נוספות אופק חדש - עובד הוראה המועסק בהתאם לרפורמת אופק חדש רשאי לבצע 36 שעות פעילות נוספות לצורך אסיפות הורים, מסיבות כיתתיות ועוד. שעות אלו ידווחו על ידי מנהל המוסד ויופיעו בתלוש כרכיב שכר נפרד, שאינו נכלל בהיקף משרתו של עובד ההוראה.

הפרשים לעובד הוראה לחודש - סכום המתקבל כתוצאה מחישוב רטרואקטיבי ומשולם או מנוכה בחודש החישוב.

​​תמיכה

במקרה ששכחתם סיסמה, אתם מוזמנים לפנות למרכז שירות ומידע ארצי.

הנתונים שלי

אין אפשרות לאחזר את כתובת ה- URL שצוינה במאפיין קישור תוכן. לקבלת סיוע נוסף, פנה אל מנהל האתר.

קישורים
טפסים
שאלות ותשובות
  • אם אתה מורה חדש, ייתכן שעדיין לא עלו למערכת תלושים עבורך. עליך לחכות לחודש הבא, ואז התלוש הראשון שלך יעלה לפורטל.

  • רק מורה המועסק על ידי משרד החינוך יכול לראות תלושי שכר במערכת.

  • ככלל, התלושים המוצגים בפורטל הם תלושי שכר שהופקו החל מינואר 2010.


ייתכן שהדפדפן שלך חוסם "חלונות קופצים" ("pop-up") עבור הפורטל. בדפדפן שבו אתה גולש עליך לאפשר פתיחת חלונות קופצים עבור אתר זה.

ככלל, ​יש להיכנס למערכת תלושי שכר באמצעות דפדפן אקספלורר 7, 8 או 9 בלבד או באמצעות דפדפן כרום.

לצורך הפקת טופס 106 עד שנת 2009 יש להגיש בקשה להפקת הטופס על ידי פתיחת פנייה מקוונת​, והטופס יישלח אליכם בהתאם לנהלי המשרד.​​

תלוש השכר מחולק לשני חלקים עיקריים לפי הפירוט הבא:

  • החלק הראשון: פרטים אישיים ונתוני העסקה - שם, ת"ז, כתובת, נתוני מס (עבודה יחידה או תיאום אחוזי), פרטי חשבון בנק, מצב משפחתי וכל יתר הנתונים הדמוגרפיים. בהמשך יש פירוט היקף העסקה שנגזר מפירוט המשרה כפי שמופיע בצד האחורי של תלוש השכר.

  • החלק השני: נתונים כספיים: נתוני המשכורת על פי הנתונים האישיים לפי היקף המשרה. מהסכום המשולם ברוטו מבוצעים ניכויים שונים, כגון ניכויי חובה, גמל ועוד ניכויים אישיים. היתרה לאחר הניכויים היא הסכום המזוכה  בבנק. בהמשך מופיע תשלום/ניכוי הפרשים עבור חודשים קודמים, ובטור ההפרשים מפורט הסכום לתשלום. העמודות "מ – עד" מתייחסות לתקופה שעבורה מבוצע תשלום/ניכוי ההפרשים.

מורים שהמציאו תיאום מס אחוזי, מתבקשים להמציא תיאום תקרות ביטוח לאומי, ניתן לבצע באתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי.
שורה אחת מתייחסת לניכוי של החודש השוטף, השורה השנייה מתייחסת לתשלום או ניכויי שכר שגם בגינם יש הפרשות לקופות הנ"ל, על כן יש לבדוק בעמודות התחולה כד לראות שהן בתיאום לתקופות בגינן מבוצע התשלום/ניכוי בחלק התשלומים .

טופס 101 הוא "כרטיס עובד" לצורכי מס. מופיעים בו פרטיו האישיים של המורה ונתונים נוספים הקשורים לשכר. על סמך נתונים אלו נערך תחשיב מס הכנסה המנוכה מהמשכורת. מידע נוסף בנושא ראו בדף טופס 101 ותיאום מס. ​

פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי