דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
מקדמות שכר
מקדמות

המשכורות של עובדי ההוראה משולמות ב-1 בכל חודש. במקרה שתוקן דיווח לעובד הוראה או במקרה שהתגלה צורך בתיקון שכרו, תינתן לו מקדמה בעקבות פנייתו, וזאת בהתאם לשיקול דעת החשבות. 

בדף זה תוכלו לצפות, לאחר הזדהות, במקדמות, בניכויים או בעיקולים, אם קיימים, לשנת הלימודים תש"ף ולשנת הלימודים הקודמת.

​לתשומת ליבכם, המקדמה, אם ניתנה, תופקד ישירות בחשבון הבנק של עובד ההוראה. במשכורת הבאה יושלם השכר בגין הדיווח החסר, ותנוכה המקדמה שהועברה לבנק, כך שהמצב יחזור להיות מאוזן.

הנתונים שלי
קישורים
טפסים
שאלות ותשובות
חישוב המשכורת מתבצע פעם בחודש, בכל 1 בחודש. כאשר יש דיווחים שלא נקלטו או דווחו באיחור, המצריכים תיקונים והשלמות, מוציאים תשלום עבור מה שוודאי מגיע לעובד, כדי שהעובד לא ייאלץ להמתין חודש עד לתשלום המשכורת הבאה – וזוהי המקדמה.
מקדמה משולמת על חשבון השלמת שכר עקב דיווחים חסרים או תקלה. במשכורת הקרובה יושלם השכר בגין הדיווח החסר, ותנוכה המקדמה, כך שהמצב יחזור להיות מאוזן. המקדמה לא תנוכה מחשבון הבנק, אלא תתבצע התחשבנות בתוך המשכורת. בצד התשלומים משלמים את החסר, ובצד הניכויים מנכים את המקדמה.
את המקדמה מוציאים בקירוב לשכר המלא, אילו כל הדיווחים היו מושלמים בזמן.
עיכובים בדיווחים הם הסיבה העיקרית לבעיה בחישוב, למשל דיווח מאוחר של שעות או של הצהרת מס.
לא ניתן לקבל מקדמה על חשבון החודש הבא. מקדמה מוציאים אך ורק אם עובד הוראה לא קיבל שכר תקין.
פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי