דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
שירותי ייעוץ וסיוע
שירותי ייעוץ וסיוע

זקוקים לייעוץ, לתמיכה או לאוזן קשבת? תחום הרווחה שבאגף בכיר כוח אדם בהוראה במשרד החינוך מאפשר מגוון שירותי ייעוץ וסיוע פסיכולוגיים אנונימיים ​עבור עובדי הוראה פעילים, בשיתוף עם מכון שלם. דף זה מציג את התחומים שבהם ניתן השירות וכן את ערוצי הפנייה.

תחומי השירות

  • ​​ייעוץ וטיפול אינדיווידואלי בבעיות רגשיות ונפשיות.

  • טיפול במצבי משבר.

  • סיוע בהתמודדות עם מצבי לחץ ושחיקה עקב מחלות ובעיות משפחה ועבודה.

  • ייעוץ וטיפול זוגי ומשפחתי.

  • טיפול במצבי מצוקה בחדרי מורים​.

אנונימיות הטיפול

הטיפול הוא אנונימי, וההתקשרות תיעשה במישרין בין הנוגעים בדבר לבין נותני השירות שהתחייבו על סודיות מקצועית מלאה. החומר יהיה חסוי גם בפני עובדי המשרד,​ מלבד נתונים סטטיסטיים. 

עלויות הטיפול

משרד החינוך יישא בחלק נכבד מעלות הטיפול, והפונים יידרשו להשלים את חלקם על פי מפתח מחירים שייקבע מעת לעת בתיאום בין משרדנו לבין נותני השירות. ​

ערוצי הפנייה לטיפול

לפרטים נוספים ניתן לפנות לגב' שרית ארבל בטלפון 02-5604792/3 או למוקד שירות ארצי של מכון שלם ​בטלפון 03-9502343. ​

קישורים
טפסים
שאלות ותשובות

​משרד החינוך יישא בחלק נכבד מעלות הטיפול, והפונה יידרש להשלים את חלקו על פי מפתח מחירים שייקבע מעת לעת בתיאום בין משרד החינוך לבין נותני השירות. ​


​שירותי הייעוץ הם אנונימיים, וההתקשרות תיעשה במישרין בין הפונה לבין נותני השירות שהתחייבו לשמור על סודיות מקצועית מלאה. החומר יהיה חסוי גם בפני עובדי משרד החינוך,​ להוציא העברת נתונים אנונימיים לצורך תקצוב הטיפול. 

פנייה לקבלת שירות

תודה שפנית באמצעות הפורטל. פנייתך הועברה להמשך טיפול המוקד המחוזי. משך זמן הטיפול המשוער הינו 14 ימים. בסיום הטיפול תקבל הודעת דוא"ל ומסרון בהתאם לאמצעי הקשר המעודכנים במערכות המשרד.

לצפייה בפניות שלי