דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
חיפוש
חפש ב:
ברוכים הבאים לפורטל עובדי הוראה

עובדי הוראה יקרים, ברוכים הבאים לפורטל עובדי הוראה!

הרחבנו ושדרגנו עבורכם את הבית, וכעת תוכלו ליהנות מפורטל חדשני ומתקדם, הכולל שלושה מרחבים: מנהלי, פדגוגי ופיתוח מקצועי. בכל המרחבים אנו מאפשרים פתיחת פניות וקבלת שירות, במטרה לחזק את הקשר איתכם ולהפוך אתכם לשותפים פעילים בבנייה הדינמית של הפורטל.

 

במרחב המנהלי תמצאו את כל התכנים המוכרים לכם, ומספר שירותים חדשים:

מעקב תהליך קבלת שכר - מעקב אחר השלבים המרכזיים וזיהוי התראות על חריגות המחייבות טיפול של הגורם האחראי, כדי שתהפכו לשותפים מעורבים בתהליך וכדי שתוכלו לראות מה מצבכם בכל עת בשקיפות מלאה.

נתונים המשפיעים על השכר תוך השוואה בין השנה הנוכחית לשנה"ל תשע"ט – באזור זה תוכלו לזהות את הנתונים המשפיעים על שכרכם, לברר אם קיים פער הדורש את טיפול הגורמים הרלוונטיים ולפנות אליהם.

הפקת אישורים חתומים דיגיטלית – כעת תוכלו להפיק אישור נתוני העסקה ואישורים נוספים באופן עצמאי, בכל זמן שנוח לכם ומבלי שתצטרכו לפנות למחוז.

זימון תורים לקבלת קהל – בקרוב תוכלו לזמן תור דרך הפורטל ולהגיע במועד שזימנתם לכוח אדם בהוראה, לגזברות ולמחלקת השתלמויות.

במרחב הפדגוגי תמצאו מגוון רעיונות, פעילויות מתוקשבות, הרצאות, סרטונים, משחקים לימודיים, אפליקציות וכלים דיגיטליים שייכנסו איתכם לכיתה ויעשירו את ההוראה בכיתה. התכנים נבחרו על ידי מומחים מתחומי הדעת בהתאם לתכנית הלימודים. בשלב זה קיימים בפורטל מספר תחומי דעת, ובהמשך יעלו תחומים נוספים ויורחבו התכנים בתחומים הקיימים. נשמח למעורבותכם בהעשרת החומרים ובהעלאת רעיונות נוספים.

במרחב הפיתוח המקצועי תוכלו לצפות בקטלוג הקורסים הארצי ולבחור קורסים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כאן תמצאו מידע מגוון ותשובות לשאלות בתחומי הפיתוח המקצועי, מענקי לימודים, השתלמויות ועוד. 

באזור פניות ומתן שירות אתם מוזמנים לשלוח פניות מקוונות בכל נושא. פניות בנושאים מנהלתיים ובנושאי פיתוח מקצועי יטופלו על ידי נותני השירות במחוז שאליו אתם משויכים. שאלות בנושאים פדגוגיים ייענו על ידי הגורמים המקצועיים.

מקווים שתיהנו,

ד"ר עופר רימון
סמנכ"ל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע